معرفی سایت طراحی گرافیک پارسی طرح ایرانیان

منتشر شده

این روزها کم یابی در حوزه گرافیک به ندرت دیده می شود ، یعنی همانند گذشته نیست که یک نیاز گرافیکی داشته باشیم اما نتوانیم آن را انجام دهیم یا به یک فرد گرافیست بسپاریم ، امروزه تعداد سایت ها و شرکت ها و افرادی در زمینه گرافیک کار میکنند بسیار زیاد است ، اما خوب این مورد هم مهمه که آیا همه این طراحان می توانند کاری که ما نیاز داریم را انجام دهند یا خیر .

معرفی سایت طراحی گرافیک پارسی طرح ایرانیان

بیایید به یک سایت معتبر اشاره کنیم ، پارسی طرح ایرانیان ، وب سایتی که متوجه شدیم در سال های پیاپی در حال فعالیت است ، فعالیت اصلی این شرکت طراحی بنر است . شرکت طراحی بنر پارسی طرح ایرانیان جزو شرکت های محبوب و معتبر است که نزدیک به ۵ سال از فعالیتش می گذرد و با وجود تمام مشکلاتی که برای تمام کسب و کار ها در زمان کرونا به وجود آمد ، باز هم به مسیر موفقیت و تلاش برای رضایت مشریان خود ادامه داد .

پارسی طرح ایرانیان خدمات طراحی وب سایت را هم به موارد خدماتی خود افزوده است و بر اساس شواهد بزودی این خدمت در دسترس مشتریان خواهد بود می تواند از این خدمات استفاده نمود .

طراحی وب سایت همانطور که مطلع هستیم از پیچیدگی های زیادی برخوردار است ، هر کسی نمی تواند به تنها یک سایت اختصاصی به وجود آورد ، نیازمند دانش ویژه در کدنویسی است ، طراحی سایت بر پایه html , css یکی از اقدامات اولیه شرکت پارسی طرح ایرانیان در طراحی سایت شماست .

برای طراحی صفحات وب سایت ابتدا باید گرافیک کار به خوبی در آید و در حقیقت تر و تمیز انجام شود ، وقتی شما تایید می کنید که صفحه از نظر گرافیکی مناسب است اون موقع که می تونید به دیگر کارها مانند دیجیتال مارکتینگ برند تون برسید .

در مجموع به نظر من اگر می خواید همیشه روی یک سیستم پایدار و مطمئن تو تبلیغات قدم بردارید ، ابتدا باید شرکتی انتخاب می کنید رو قبل از هر چیزی درباره ش تحقیق کنید و بعد به تبلیغات و … بپردازید . خیلی از دوستان من که وب سایت دارند و معمولا هم کارهای تبلیغاتی زیادی در شبکه های اجتماعی و … انجام می دهند با برند پارسی طرح ایرانیان آشنا بودند ، حتی اگر با این شرکت مراوده یا کاری نکرده باشند .

شاید نکته ای برای شما هم جالب باشه اینه خیلی از شغل ها وقتی میخوان تبلیغات انجام دهند بدلیل اینکه دقتی روی کاری که انجام می دهند ندارند هیج نتیجه ای هم نمی گیرند ، مثلا من در استوری یک خواننده ، تبلیغ املاک دیدم ! ، یا مثلا در یک سایت خبری ، تبلیغ سایت موزیک دیدم . خوب این مورد اساسا با یک تبلیغ سیستماتیک همخوانی ندارد و به نوعی فقط میخواستند تبلیغ کنند و نمی دانستند که این کار اساسا اشتباه است .

نه اینکه تبلیغات بد باشد ، محل تبلیغ جای بحث داره .

ارتباط سایت پارسی طرح ایرانیان با آدال وب چیست ؟

نمی دونم اسم سایت آدال رو شنیدید یا خیر ، این شرکت در لوکیشن ترکیه قرار دارد ، و جدیدا نام این شرکت رو در کنار برند آدال زیاد می بینیم ، شاید نقطه مشترک این دو بحث همکاری باشد ، چون پارسی طرح ایرانیان در حوزه طراحی وب فعالیت میکند ، البته جدا از بنر و … ، آدال هم وقتی وارد صفحه سایت می شویم با خدمت طراحی سایت مواجه می شویم . تا اینجای کار نقطه مشترک کار این موضوع بوده است .

مطالب مرتبط